WW1BTR500
MFR.Part #
WW1BTR500
JLCPCB Part #
C3404574
Description
-55℃~+350℃ 1W 500mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS