WW1FT1R96
MFR.Part #
WW1FT1R96
JLCPCB Part #
C3473960
Description
-55℃~+350℃ 1.96Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS