WW1JT1R80
MFR.Part #
WW1JT1R80
JLCPCB Part #
C2593118
Description
-55℃~+350℃ 1.8Ω 1W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS