CF12JB3K90
MFR.Part #
CF12JB3K90
JLCPCB Part #
C6139773
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS