WW1FT11R3
MFR.Part #
WW1FT11R3
JLCPCB Part #
C2593000
Description
-55℃~+350℃ 11.3Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS