WW1FT78R7
MFR.Part #
WW1FT78R7
JLCPCB Part #
C2593182
Description
-55℃~+350℃ 1W 78.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS