WW1JT1K30
MFR.Part #
WW1JT1K30
JLCPCB Part #
C3561166
Description
-55℃~+350℃ 1.3kΩ 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS