WW12JT1K30
MFR.Part #
WW12JT1K30
JLCPCB Part #
C3509831
Description
-55℃~+350℃ 1.3kΩ 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS