WW1BT5R00
MFR.Part #
WW1BT5R00
JLCPCB Part #
C2594044
Description
-55℃~+350℃ 1W 5Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS