WW1JTR820
MFR.Part #
WW1JTR820
JLCPCB Part #
C2593396
Description
-55℃~+350℃ 1W 820mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS