WW5JB3R00
MFR.Part #
WW5JB3R00
JLCPCB Part #
C6358299
Description
-55℃~+350℃ 3Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS