WW1JT24R0
MFR.Part #
WW1JT24R0
JLCPCB Part #
C3573827
Description
-55℃~+350℃ 1W 24Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS