CB10JB1R00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB10JB1R00
JLCPCB Part #
C2645608
Package
Plugin,D9.5xL48mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 1Ω Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS