WW1FT49R9
MFR.Part #
WW1FT49R9
JLCPCB Part #
C2593157
Description
-55℃~+350℃ 1W 49.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS