WW1FT4R99
MFR.Part #
WW1FT4R99
JLCPCB Part #
C2593190
Description
-55℃~+350℃ 1W 4.99Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS