WW12FT49R9
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12FT49R9
JLCPCB Part #
C3418788
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 400mW 49.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS