MGM3FT13M0
MFR.Part #
MGM3FT13M0
JLCPCB Part #
C5669502
Description
-55℃~+175℃ 13MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS