WW1FT11R0
MFR.Part #
WW1FT11R0
JLCPCB Part #
C2593001
Description
-55℃~+350℃ 11Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS