WW1FT2K74
MFR.Part #
WW1FT2K74
JLCPCB Part #
C2593874
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.74kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS