WW1FT2R74
MFR.Part #
WW1FT2R74
JLCPCB Part #
C2593213
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.74Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS