WW1FT14R7
MFR.Part #
WW1FT14R7
JLCPCB Part #
C2593255
Description
-55℃~+350℃ 14.7Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS