WW1FT2K43
MFR.Part #
WW1FT2K43
JLCPCB Part #
C2593865
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.43kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS