WW1FT2K49
MFR.Part #
WW1FT2K49
JLCPCB Part #
C2593861
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.49kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS