WW1FT2R43
MFR.Part #
WW1FT2R43
JLCPCB Part #
C2593218
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.43Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS