WW1FT88R7
MFR.Part #
WW1FT88R7
JLCPCB Part #
C2593138
Description
-55℃~+350℃ 1W 88.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS