MG2FT20K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG2FT20K0
JLCPCB Part #
C3490124
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS