WW1FT2R00
MFR.Part #
WW1FT2R00
JLCPCB Part #
C3564845
Description
-55℃~+350℃ 1W 2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS