WW1FT25R5
MFR.Part #
WW1FT25R5
JLCPCB Part #
C2593170
Description
-55℃~+350℃ 1W 25.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS