RNCF0805BTC510K
MFR.Part #
RNCF0805BTC510K
JLCPCB Part #
C2498591
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS