WW1FT1K21
MFR.Part #
WW1FT1K21
JLCPCB Part #
C3454540
Description
-55℃~+350℃ 1.21kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS