WW1FT19R1
MFR.Part #
WW1FT19R1
JLCPCB Part #
C2593040
Description
-55℃~+350℃ 19.1Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS