WW1FT34R8
MFR.Part #
WW1FT34R8
JLCPCB Part #
C3404344
Description
-55℃~+350℃ 1W 34.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS