WW1FT3R16
MFR.Part #
WW1FT3R16
JLCPCB Part #
C2593171
Description
-55℃~+350℃ 1W 3.16Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS