WW3JT12K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3JT12K0
JLCPCB Part #
C2593946
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 12kΩ 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS