WW12FT19R1
MFR.Part #
WW12FT19R1
JLCPCB Part #
C2593782
Description
-55℃~+350℃ 19.1Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS