WW1FB252R
MFR.Part #
WW1FB252R
JLCPCB Part #
C6328467
Description
-55℃~+350℃ 1W 252Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS