WW1FT11R8
MFR.Part #
WW1FT11R8
JLCPCB Part #
C3397565
Description
-55℃~+350℃ 11.8Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS