WW1FT1K91
MFR.Part #
WW1FT1K91
JLCPCB Part #
C2593550
Description
-55℃~+350℃ 1.91kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS