WW1FT17R8
MFR.Part #
WW1FT17R8
JLCPCB Part #
C2593020
Description
-55℃~+350℃ 17.8Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS