WW1FT10R2
MFR.Part #
WW1FT10R2
JLCPCB Part #
C3448690
Description
-55℃~+350℃ 10.2Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS