WW1FT3R01
MFR.Part #
WW1FT3R01
JLCPCB Part #
C3400802
Description
-55℃~+350℃ 1W 3.01Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS