WW1FT619R
MFR.Part #
WW1FT619R
JLCPCB Part #
C3425688
Description
-55℃~+350℃ 1W 619Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS