WW1AJT10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1AJT10R0
JLCPCB Part #
C2593292
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS