WW12JT10R0
MFR.Part #
WW12JT10R0
JLCPCB Part #
C2593674
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS