WW10JT10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW10JT10R0
JLCPCB Part #
C2594084
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-55℃~+350℃ 10W 10Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS