WW1FT1K50
MFR.Part #
WW1FT1K50
JLCPCB Part #
C2593588
Description
-55℃~+350℃ 1.5kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS