VM5JBR510
MFR.Part #
VM5JBR510
JLCPCB Part #
C2645021
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 510mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS