WW12JTR240
MFR.Part #
WW12JTR240
JLCPCB Part #
C2593895
Description
-55℃~+350℃ 240mΩ 400mW Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS