WW12JTR200
MFR.Part #
WW12JTR200
JLCPCB Part #
C2593877
Description
-55℃~+350℃ 200mΩ 400mW Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS