WW12FTR240
MFR.Part #
WW12FTR240
JLCPCB Part #
C3435587
Description
-55℃~+350℃ 240mΩ 400mW Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS